Move Region (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Source
sk: Zdroj

en: About
sk: Informácie o

en: Limitations
sk: Obmedzenia

en: Uses
sk: Používa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.
