Move Region (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Theme
sv: Tema

en: Destination
sv: Mål

en: Source
sv: Källa

en: About
sv: Om

en: Limitations
sv: Begränsningar

en: Uses
sv: Använder

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
