Move Region (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Delete configuration
tr: Yapılandırmayı sil

en: Theme
tr: Tema

en: Destination
tr: Hedef

en: Source
tr: Kaynak

en: About
tr: Hakkında

en: Limitations
tr: Sınırlamalar

en: Uses
tr: Kullanım

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Your configuration has been saved.
tr: Yapılandırmanız kaydedildi.
