Move Region (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Delete configuration
uk: Вилучити налаштування

en: The configuration has been deleted.
uk: Налаштування вилучено.

en: Theme
uk: Тема

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Source
uk: Джерело

en: About
uk: Про модуль

en: Limitations
uk: Обмеження

en: Uses
uk: Використання

en: Edit configuration
uk: Редагувати конфігурацію

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Your configuration has been saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Are you sure you want to delete the configuration?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити конфігурацію?
