Move Region (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
