Movie Catalog (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: error
ast: fallu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
