Movie Catalog (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: error
bn: ত্রুটি

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Roles
bn: ভূমিকা
