Movie Catalog (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
