Movie Catalog (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Pages
de: Seiten

en: Content
de: Inhalt

en: error
de: Fehler

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Roles
de: Rollen

en: Folder
de: Ordner

en: Movies
de: Filme

en: Countries
de: Länder

en: Search results
de: Suchergebnisse

en: Seen
de: Gelesen

en: Rating
de: Bewertung

en: Compact
de: Kompakt

en: Cast
de: Vorstellung

en: First Sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Second Sidebar
de: Zweite Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Appearance settings
de: Design-Einstellungen

en: Show Navigation
de: Navigation anzeigen

en: Hide Navigation
de: Navigation ausblenden

en: Content manager
de: Inhaltsverwalter
