Movie Catalog (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: error
he: שגיאות

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Navigation
he: ניווט

en: Folder
he: תיקיה

en: Countries
he: מדינות

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Features
he: פיצ'רים

en: Rating
he: דירוג

en: Compact
he: קומפקטי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג
