Movie Catalog (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Roles
id: Peran

en: Navigation
id: Navigasi

en: Search results
id: Hasil pencarian

en: Features
id: Fitur

en: Compact
id: Tersusun rapat

en: Appearance settings
id: Pengaturan tampilan
