Movie Catalog (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Content
it: Contenuto

en: error
it: errore

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Roles
it: Ruoli

en: Navigation
it: Navigazione

en: Countries
it: Paesi

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Features
it: Funzionalità

en: Cover
it: Copertina

en: Compact
it: Compatto

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Appearance settings
it: Impostazioni di visualizzazione
