Movie Catalog (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: error
ja: エラー

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Roles
ja: 役割

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Movies
ja: 動画

en: Countries
ja: 国

en: Search results
ja: 検索結果

en: Features
ja: フィーチャー

en: Rating
ja: レーティング

en: Compact
ja: コンパクト

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Appearance settings
ja: テーマの設定
