Movie Catalog (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: error
lt: klaida

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Folder
lt: Katalogas

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Features
lt: Savybės

en: Rating
lt: Reitingas

en: Cover
lt: Viršelis

en: Compact
lt: Glaustai

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Appearance settings
lt: Išvaizdos nustatymai
