Movie Catalog (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: error
mn: алдаа

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
