Movie Catalog (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Content
mr: साहित्य

en: error
mr: तृटी

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Rating
mr: श्रेणी
