Movie Catalog (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Search results
ps: پایلې پلټون
