Movie Catalog (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: error
sk: chyba

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Countries
sk: Štáty

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Appearance settings
sk: Nastavenia vzhľadu
