Movie Catalog (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: error
sr: грешка

en: Search
sr: Претрага

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Branding
sr: Брендирање
