Movie Catalog (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: error
th: ผิดพลาด

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Countries
th: ประเทศ

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Rating
th: การจัดอันดับ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Show Navigation
th: แสดงระบบนำทาง

en: Hide Navigation
th: ซ่อนระบบนำทาง
