Movie Catalog (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: error
tr: hata

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Roles
tr: Roller

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Folder
tr: Klasör

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Features
tr: Özellikler

en: Rating
tr: Derecelendirme

en: Compact
tr: Sade

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Appearance settings
tr: Görünüm ayarları
