Movie Catalog (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا
