Movie Catalog (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: error
be: памылка

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Roles
be: Ролі

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Features
be: Функцыі

en: Compact
be: Кампактны

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Appearance settings
be: Налады знешнасці
