Movie Catalog (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content
cy: Cynnwys

en: error
cy: gwall

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Rating
cy: Amcangyfrif
