Movie Catalog (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: error
fi: virhe

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Countries
fi: Maat

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Rating
fi: Arvio

en: Cover
fi: Kansi

en: Compact
fi: Kompakti

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Appearance settings
fi: Ulkoasu-asetukset
