Movie Catalog (7.x-1.2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: error
fy: flater

en: Search
fy: Sykje

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Search results
fy: Sykjeresultaten
