Movie Catalog (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: error
gl: erro

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Countries
gl: Paises

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Rating
gl: Valoración

en: Compact
gl: Compacto

en: Highlighted
gl: Resaltado
