Movie Catalog (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: error
km: កំហុស

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
