Movie Catalog (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: error
ne: त्रुटि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Roles
ne: भूमिका

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
