Movie Catalog (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Countries
oc: Païses

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
