Movie Catalog (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: error
sl: napaka

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
