Movie Catalog (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: error
uk: помилка

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Folder
uk: Тека

en: Movies
uk: Стрічки

en: Countries
uk: Країни

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Features
uk: Властивості

en: Seen
uk: Прочитано

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Compact
uk: Компактний

en: Cast
uk: Ролі

en: Genres
uk: Жанри

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Branding
uk: Брендування

en: Appearance settings
uk: Налаштування вигляду

en: Plot
uk: Сюжет

en: IMDB ID
uk: Ідентифікатор IMDB

en: Invalid operation: @op
uk: Неприпустима операція: @op

en: Content manager
uk: Менеджер вмісту

en: List of Directos and cast
uk: Список режисерів та акторів

en: Directors
uk: Режисери

en: The folder where the film is stored
uk: Папка, де зберігається фільм

en: Rating Settings
uk: Налаштування оцінок
