Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: error
ar: خطأ

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Roles
ar: الأدوار

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Countries
ar: الدول

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Features
ar: الخصائص

en: Compact
ar: المدمج

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
