Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: error
bg: грешка

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Navigation
bg: Навигация

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Rating
bg: Рейтинг
