Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Roles
ca: Rols

en: Navigation
ca: Navegació

en: Countries
ca: Països

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Rating
ca: Valoració

en: Compact
ca: Compacta

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Appearance settings
ca: Paràmetres de l'aparença
