Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: error
fr: erreur

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Roles
fr: Rôles

en: Folder
fr: Répertoire

en: Countries
fr: Pays

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Rating
fr: Note

en: Cover
fr: Couverture

en: Cast
fr: Acteurs

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Appearance settings
fr: Paramètres d'apparence

en: Content manager
fr: Gestionnaire de contenu
