Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: error
hy: սխալ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր
