Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: error
kk: Қате

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Navigation
kk: Навигация

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Rating
kk: Рейтинг
