Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: error
mg: hadisoana

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Highlighted
mg: Vaomarika
