Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: Navigation
mk: Навигација
