Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: error
nn: feil

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Roles
nn: Roller

en: Navigation
nn: Navigering

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Rating
nn: Karakter

en: Highlighted
nn: Utheva
