Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
