Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: error
af: fout

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Navigation
af: Navigasie

en: Search results
af: Soektogresultate
