Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: error
am: ስህተት

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Navigation
am: መጓጓዛ
