Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: error
bs: greška

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Roles
bs: Uloge

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
