Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: error
cs: chyba

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Navigation
cs: Navigace

en: Folder
cs: Složka

en: Countries
cs: Země

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Appearance settings
cs: Nastavení vzhledu
