Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: error
da: fejl

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Roles
da: Roller

en: Folder
da: Mappe

en: Countries
da: Lande

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Rating
da: Bedømmelse

en: Compact
da: Kompakt

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Appearance settings
da: Udseende
