Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: error
et: veateade

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Navigation
et: Menüü

en: Folder
et: Kaust

en: Countries
et: Riigid

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Features
et: Omadused

en: Rating
et: Hinnang

en: Compact
et: Kompaktne

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Appearance settings
et: Välimuse seaded
