Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: error
eu: errorea

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Roles
eu: Zereginak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
