Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: error
hu: hiba

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Folder
hu: Mappa

en: Movies
hu: Filmek

en: Countries
hu: Országok

en: Search results
hu: Találatok

en: Features
hu: Jellemzők

en: Rating
hu: Értékelés

en: Cover
hu: Borító

en: Compact
hu: Tömör

en: Cast
hu: Szereposztás

en: Genres
hu: Műfajok

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Branding
hu: Márkázás

en: Appearance settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Plot
hu: Tartalom

en: IMDB ID
hu: IMDB azonosító

en: Show Navigation
hu: Navigáció mutatása

en: Hide Navigation
hu: Navigáció elrejtése

en: Invalid operation: @op
hu: Érvénytelen művelet: @op

en: Content manager
hu: Tartalomkezelő

en: List of Directos and cast
hu: Stáblista és rendező

en: Directors
hu: Rendezők

en: The folder where the film is stored
hu: A mappa, ahol a film tárolódik

en: Rating Settings
hu: Értékelés beállításai
